Založ si blog

Krúpa novým primátorom Bratislavy?

V Bratislave sa nám zvolebnieva a kandidáti na prvého muža mesta začínajú pomaly vyliezať zo svojich brlohov. Niektorí sú po dlhom zimnom spánku poriadne hladní a už si brúsia zuby na lukratívne kšefty pre seba a svojich kamarátov, iní sa chcú pred svojim definitívnym koncom ešte poriadne napratať. Medzi nimi všetkými vyčnieva postava starostu Záhorskej Bystrice Jozefa Krúpu, ktorý nie je Bratislavčanom veľkou neznámou. Mimo samotných aktivít ho preslávil niekoľko krát aj jeho vydarený syn.

Syn starostu Krúpu sa najviac preslávil dvoma incidentmi, ktoré hovoria o všetkom možnom, len nie o dobrej výchove v rodine. Prvý sa odohral počas volebnej noci, keď pred štyrmi rokmi vyhral súčasný primátor Ivo Nesrovnal. Vtedy podgurážený „člen jeho štábu,“ Juraj Krúpa takto civilizovane informoval novinárov o tajomstve ich spoločného úspechu v kampani:

„Všetkých sme rozje**li, nech idú do pi*e“

http://www.topky.sk/cl/1000763/1438389/Obrovsky-trapas-primatora-Nesrovnala–SDKU–KDH–Smer–Fico–J-T–Penta-do-pi-e–teraz-sa-kaja-

Druhým incidentom bol tzv. “sociálny experiment”, kedy z auta simuloval streľbu na svojho kamaráta a ten spadol na zem a hral mŕtveho. Tento incident sa stal za bieleho dňa na autobusovej zastávke plnej ľuďmi.

https://www.cas.sk/clanok/351393/necakane-odhalenie-v-kauze-strelby-celebritnych-deticiek-sucastou-particky-dalsi-prominentny-synacik/

To všetko sa týka, ale iba syna starostu Krúpu. Samotný starosta je v komunálnej politike známejší. Či už vďaka svojím pozemkovým aktivitám, alebo reklamným aktivitám so svojim bratom. Netreba zabúdať a preto aj pripomínam, že práve Krúpovci stáli za úspechom Iva Nesrovnala, no teraz ho chvú nahradiť.

Bratislavčania, ale nemôžu podľahnúť marketingovému ošiaľu a mali dať prednosť tým kandidátom, ktorí už pre Bratislavčanov dokázali urobiť veľa.

Glváč na odpis! Nahradiť ho môže mladší káder, bratislavský poslanec M. Borguľa

15.12.2017

Niekoľko dní dozadu sa konal snem strany SMER – sociálna demokracia. Počas neho zaznelo viacero pekných slov a myšlienok. Vyzerá to tak, že sa vedenie strany rozhodlo po voľbách do VÚC konečne viac »

odpad, kontajnér, odpadky, zber

Slovensko zaostáva v plnení recyklačných cieľov únie

25.09.2018 11:29

Slovensko podľa posledných štatistík recykluje približne 23 percent komunálnych odpadov

Štrbské Pleso

Na Štrbskom Plese napadli tri centimetre snehu

25.09.2018 11:28

Vytvorenie snehovej pokrývky v tretej dekáde septembra je v tejto lokalite ojedinelá záležitosť.

Gaza

Ekonomika Pásma Gazy padá voľným pádom, varuje Svetová banka

25.09.2018 11:21

Ekonomika Pásma Gazy je vo voľnom páde a Izrael a medzinárodné spoločenstvo by mali podniknúť kroky na odvrátenie bezprostredného kolapsu. Uvádza sa to v správe, ktorú v utorok vydala Svetová banka.

Švédsko, voľby, Stefan Löfven

Švédsky premiér Stefan Löfven prehral hlasovanie o dôvere v parlamente

25.09.2018 10:46, aktualizované: 11:03

Stredoľavý blok vedený Löfvenom vo voľbách zvíťazil rozdielom jediného mandátu.

mitomito

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 12391x
Priemerná čítanosť článkov: 6196x

Autor blogu

Kategórie