Založ si blog

Krúpa novým primátorom Bratislavy?

V Bratislave sa nám zvolebnieva a kandidáti na prvého muža mesta začínajú pomaly vyliezať zo svojich brlohov. Niektorí sú po dlhom zimnom spánku poriadne hladní a už si brúsia zuby na lukratívne kšefty pre seba a svojich kamarátov, iní sa chcú pred svojim definitívnym koncom ešte poriadne napratať. Medzi nimi všetkými vyčnieva postava starostu Záhorskej Bystrice Jozefa Krúpu, ktorý nie je Bratislavčanom veľkou neznámou. Mimo samotných aktivít ho preslávil niekoľko krát aj jeho vydarený syn.

Syn starostu Krúpu sa najviac preslávil dvoma incidentmi, ktoré hovoria o všetkom možnom, len nie o dobrej výchove v rodine. Prvý sa odohral počas volebnej noci, keď pred štyrmi rokmi vyhral súčasný primátor Ivo Nesrovnal. Vtedy podgurážený „člen jeho štábu,“ Juraj Krúpa takto civilizovane informoval novinárov o tajomstve ich spoločného úspechu v kampani:

„Všetkých sme rozje**li, nech idú do pi*e“

http://www.topky.sk/cl/1000763/1438389/Obrovsky-trapas-primatora-Nesrovnala–SDKU–KDH–Smer–Fico–J-T–Penta-do-pi-e–teraz-sa-kaja-

Druhým incidentom bol tzv. “sociálny experiment”, kedy z auta simuloval streľbu na svojho kamaráta a ten spadol na zem a hral mŕtveho. Tento incident sa stal za bieleho dňa na autobusovej zastávke plnej ľuďmi.

https://www.cas.sk/clanok/351393/necakane-odhalenie-v-kauze-strelby-celebritnych-deticiek-sucastou-particky-dalsi-prominentny-synacik/

To všetko sa týka, ale iba syna starostu Krúpu. Samotný starosta je v komunálnej politike známejší. Či už vďaka svojím pozemkovým aktivitám, alebo reklamným aktivitám so svojim bratom. Netreba zabúdať a preto aj pripomínam, že práve Krúpovci stáli za úspechom Iva Nesrovnala, no teraz ho chvú nahradiť.

Bratislavčania, ale nemôžu podľahnúť marketingovému ošiaľu a mali dať prednosť tým kandidátom, ktorí už pre Bratislavčanov dokázali urobiť veľa.

Glváč na odpis! Nahradiť ho môže mladší káder, bratislavský poslanec M. Borguľa

15.12.2017

Niekoľko dní dozadu sa konal snem strany SMER – sociálna demokracia. Počas neho zaznelo viacero pekných slov a myšlienok. Vyzerá to tak, že sa vedenie strany rozhodlo po voľbách do VÚC konečne viac »

hranolky, vyprážané

Sankcie prinútili americký McDonald's robiť hranolky z ruských zemiakov

25.04.2018 23:17

Sankcie voči Rusom, prinútili americký reťazec McDonald's používať v Rusku miestne zemiaky namiesto mrazených z Holandska a Poľska.

Volkswagen

VW pociťuje dozvuky emisného škandálu. Bude platiť aj Marylandu

25.04.2018 22:56

Volkswagen zaplatí americkému štátu Maryland za emisný škandál 33,5 milióna USD. Musí tiež rozšíriť ponuku elektromobilov.

Sýria Rusko OPCW

Experti z OPCW odobrali vzorky z ďalšieho miesta údajného útoku v meste Dúma

25.04.2018 22:18

Skupina expertov z OPCW má poverenie stanoviť, či boli použité chemické zbrane a aké, ale nie určiť vinníka.

Nobelova cena

Nobelovu cenu za literatúru možno tento rok Švédska akadémia neudelí

25.04.2018 21:30

Švédska akadémia má 18 členov, tento mesiac ale niekoľko z nich oznámilo, že sa naďalej nebudú zúčastňovať na schôdzach.

mitomito

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 11917x
Priemerná čítanosť článkov: 5959x

Autor blogu

Kategórie