Založ si blog

Krúpa novým primátorom Bratislavy?

V Bratislave sa nám zvolebnieva a kandidáti na prvého muža mesta začínajú pomaly vyliezať zo svojich brlohov. Niektorí sú po dlhom zimnom spánku poriadne hladní a už si brúsia zuby na lukratívne kšefty pre seba a svojich kamarátov, iní sa chcú pred svojim definitívnym koncom ešte poriadne napratať. Medzi nimi všetkými vyčnieva postava starostu Záhorskej Bystrice Jozefa Krúpu, ktorý nie je Bratislavčanom veľkou neznámou. Mimo samotných aktivít ho preslávil niekoľko krát aj jeho vydarený syn.

Syn starostu Krúpu sa najviac preslávil dvoma incidentmi, ktoré hovoria o všetkom možnom, len nie o dobrej výchove v rodine. Prvý sa odohral počas volebnej noci, keď pred štyrmi rokmi vyhral súčasný primátor Ivo Nesrovnal. Vtedy podgurážený „člen jeho štábu,“ Juraj Krúpa takto civilizovane informoval novinárov o tajomstve ich spoločného úspechu v kampani:

„Všetkých sme rozje**li, nech idú do pi*e“

http://www.topky.sk/cl/1000763/1438389/Obrovsky-trapas-primatora-Nesrovnala–SDKU–KDH–Smer–Fico–J-T–Penta-do-pi-e–teraz-sa-kaja-

Druhým incidentom bol tzv. “sociálny experiment”, kedy z auta simuloval streľbu na svojho kamaráta a ten spadol na zem a hral mŕtveho. Tento incident sa stal za bieleho dňa na autobusovej zastávke plnej ľuďmi.

https://www.cas.sk/clanok/351393/necakane-odhalenie-v-kauze-strelby-celebritnych-deticiek-sucastou-particky-dalsi-prominentny-synacik/

To všetko sa týka, ale iba syna starostu Krúpu. Samotný starosta je v komunálnej politike známejší. Či už vďaka svojím pozemkovým aktivitám, alebo reklamným aktivitám so svojim bratom. Netreba zabúdať a preto aj pripomínam, že práve Krúpovci stáli za úspechom Iva Nesrovnala, no teraz ho chvú nahradiť.

Bratislavčania, ale nemôžu podľahnúť marketingovému ošiaľu a mali dať prednosť tým kandidátom, ktorí už pre Bratislavčanov dokázali urobiť veľa.

Glváč na odpis! Nahradiť ho môže mladší káder, bratislavský poslanec M. Borguľa

15.12.2017

Niekoľko dní dozadu sa konal snem strany SMER – sociálna demokracia. Počas neho zaznelo viacero pekných slov a myšlienok. Vyzerá to tak, že sa vedenie strany rozhodlo po voľbách do VÚC konečne viac »

Taliansko Janov most zrútenie

Nový most v Janove by mal byť postavený do roka

15.12.2018 21:58

Náklady na demoláciu zrúteného Morandiho mosta a očistenie miesta sa odhadujú na 19 miliónov eur.

pieštany, pochod čertov, maska, krampus

V Piešťanoch sa uskutočnil druhý ročník pochodu čertov

15.12.2018 21:10

Ide o jediný pochod čertov na slovenskom území.

Žilina, diaľnica

Štát bude mať za čo stavať, na dopravu získal z eurofondov takmer miliardu

15.12.2018 21:00

NDS zazmluvnila v roku 2018 z eurofondov z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra projekty v sume 936,9 milióna eur.

Peter Pellegrini

Výber stíhačiek F16 bol podľa Pellegriniho transparentný

15.12.2018 20:35

Premiér to povedal v diskusnej relácii a vyjadril sa aj k výberu prezidentského kandidáta strany Smer.

mitomito

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 12594x
Priemerná čítanosť článkov: 6297x

Autor blogu

Kategórie